Hakkımda

Ali Rıza Coşkun Kimdir?

Kıymetli Velilerim, Sevgili Ögrencilerim;

Mesleğini seven ve çocuklarla iyi geçinen bir öğretmenim. 2013 yılından bu yana işinde istekli, özenli ve dikkatliyim. Yeniliklere açık, kendini sürekli geliştirmeyi seven, sosyal, bireysel ve takım çalışmasına yatkın bir eğitimciyim. Yeni nesil olarak adlandırdığımız günümüz soruları ile ilgili bir çok yayınevine soru bankası oluşturup öğrencilere kaynak da hazırladım. Bu zamana kadar ilkokul, ortaokul (ara sınıfları), LGS ve lise alanlarında öğrencilerime destekler sundum nitelikli okulları gönderdiğim, meslek edinmiş öğrencilerim bana birçok noktada gurur yaşattılar. Aynı zamanda eğitim koçluğu da yapmaktayım. Sorularda daha kolay taktikler dediğimiz konulara hakimim ve online platformda çok etkin bir şekilde kullanabiliyorum. Ayrıca derslerimizde de yeni nesil ve mantık muhakeme soruları üzerine ağırlık veriyorum.

Burası kendini "ÖZEL" hissetmek isteyenlerin yeri.

LGS

LGS dediğimiz zaman çoğu öğrenci ve veli sınavın önemini anlamayabilir. Aslında LGS bir öğrencinin hayatını belirleyen bir sınavdır.

Sana şöyle örnek vereyim diyelim ki %2 lik bir puan alıp ona göre bir okula yerleşti öğrenci bu şu demek 4 sene beraber okuyacağı arkadaşları da %2'lik öğrencidir. Yani aynı kapasitede olan öğrencilerdir. Alacağı eğitimde %2'lik eğitim olacaktır. Otomatik olarak lise sonda gireceği YKS puanı LGS deki yüzdeliği kadar olur. Kısacası Türkiye'deki beyaz yakalıları LGS deki ilk %6 lar oluşturur.

Gelelim matematiğe, evet matematik çok zor bir ders kabul ama imkansız bir ders değil. Neden mi? Açıklayayım.

Senin matematik yapamamanın sebeplerinden biri yorumlayamaman. Biz derslerimizde bu sorunu ortadan kaldıracağız. Her soru kendi içlerinde ipuçları barındırır bende sana konu değil soru tarzlarına önemli püf noktaları anlatarak bu sorununu beraber ortadan kaldıracağız.

ORTAOKUL (ARA SINIFLAR)

5., 6., ve 7. sınıflarda aslında matematiğin önemi daha çoktur. Çünkü 8. sınıf matematik konularının çoğunun temeli bu ara sınıflarda atılıyor özellikle yeni nesil soru adı altında sorulan soruların LGS'de rahat bir şekilde çözülebilmesi için 5., 6., ve 7. sınıflarda bolca çözülmesi gerekiyor kısacası derslerimizde kazanım odaklı yeni nesil ağırlıklı sorular çözülüyor

İLKOKUL

Ilkokulda öğrencilerimiz her şeyin temelini yeni öğrendikleri için burada sorumluluk daha fazla. Matematiğe ön yargısı olmaması için ve matematikten korkmaması için dersi eğlenceli, renkli ve basit sorularla, videolarla gerekirse etkinliklerle işlenmesi gerekiyor bu sebepledir ki biz matematiğin temelini en iyi şekilde veriyoruz.