Hakkımda

Manolya Kandemir

Merhaba ben Manolya Kandemir; 🙋‍♀️

2018 yılında Psikoloji Lisansı'mı tamamladım ve bunun yanında eğitim alanında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Formasyon programına kayıt olarak sertifikamı aldım, farklı yaş grupları ile gerek lisans eğitimim süresinde gerek sonrasında çalışmalarımı sürdürdüm ve şuan özel bir eğitim kurumunda öğretmenlik yapmaktayım. Öğrenci koçluğu, eğitim danışmanlığı ve psikolojik danışmanlık hizmeti vermeyi online platformlar aracılığıyla sürdürmekteyim.

Öğrenci ve öğrenci koçu bu süreçte birlikte ilerleyerek, eğitim alanında öğrencinin gelişimini desteklemeyi amaçlamaktayım. Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı alan öğrenciler, kendilerini tanımalarına, beceri ve yeteneklerini keşfetmelerine, gelecek için doğru hedefi belirlemelerine ve bu yolda planlı ilerlemelerine yol göstermekteyim.

İlkokul, ortaokul, lise, LGS öğrencileri, AYT/TYT, KPSS gruplarına eğitim danışmanlığı ve öğrenci koçluğu hizmeti sunmaktayım.

Sınavlara hazırlık sürecinde öğrencilerimin dikkatini toplayabilme ve sürdürebilmesine, eksik ya da fazla kaygı durumunun önlenmesine destek olarak öğrencinin kişisel özellik ve durumuna yönelik programlar oluşturulup sistematik bir süreç hazırlama aşamasında danışmanlık vermekteyim.

Sizde içinde bulunduğunuz süreçte desteğe ihtiyaç duyuyorsanız Classest aracılığıyla çok yakınınızdayım. 😊