2. Sınıf Özel Ders
İçin Buradasınız!

Seçkin ilkokul öğretmenlerimiz arasından sizin için belirlenmiş en uygun öğretmenlerle ve çalışma modelleriyle hemen özel ders alın!
Classest - Bir Dersten Fazlası
 • 1.600+ Öğretmen
 • 1M+ Saat Ders
 • 10b+ Öğrenci
 • %98 Başarı
İŞ ORTAKLARIMIZ VE REFERANSLARIMIZ En değerli kuruluşlarla birlikte mutlu yarınlar için el ele veriyoruz.
 • Seçkin öğretmen topluluğu
 • Doğru öğretmenle eşleştirme
 • Kişisel eğitim modeli tasarımı
Seçkin ilkokul öğretmenleri arasından size en uygun öğretmenleri belirliyoruz.
SİZE ÖZEL DERSLER Seçkin ilkokul öğretmenleri arasından size en uygun öğretmenleri belirliyoruz. 2. sınıfta okula takviye dersleri, bursluluk sınavları ve diğer sınavlara hazırlık yolunda nitelikli özel dersler için buradasınız. Çünkü burada Türkiye’nin en seçkin öğretmenlerini bir arada bulabilirsiniz. Sınava hazırlık yolunda planlı ve düzenli olarak size özel eğitim metodlarını belirleyerek ilerleyeceğiz.
SİZİ ARAYABİLİRİZ Numaranızı bırakabilirsiniz.
Size aşağıdaki kurumsal iletişim hattımızdan ulaşacağız:
+90 (850) 255 20 80
KONUMUZ

2. Sınıf Özel Ders

1. sınıftaki okula adaptasyon süreçleri ve yoğun okuma yazma çalışmaları sonrasında 2. sınıf ile öğrencilerin kendilerini daha fazla okullu hissettikleri dönem başlar. Bu sayede ebeveynler de geçen yıla nispeten daha rahat bir süreç geçirirler. Bu yılda öğrencinin büyükleri olarak düzenli kitap okuma ve düzenli ders çalışma alışkanlıklarını kazanması için destek verilmelidir. İyi bir ilkokul temelinin sağlanması için öğrenciye ders çalışırken, ödev yaparken ve ertesi günkü okula hazırlıkları tamamlarken destek verilmelidir. Bu süreçte öğrencinin sağlam bir akademik temelinin oluşturulması için özel ders desteği alabilirsiniz.


2. Sınıfta Özel Ders Almanın Faydaları

Bir profesyonel eğitimciden alacağınız desteklerle öğrencinin verimli şekilde ilerleme imkanı elde edebilirsiniz.


1) Öğrencinin Kendi Hızında Başlanır Sonra Hızlanılır

Her çocuğun duygusal yapısı, dikkatini toparlama şekli, ilgi alanları, heyecan duyduğu konular farklı farklıdır. 2. sınıfta verilen özel dersler sayesinde öğrencinin kendi öğrenme hızında başlangıç yapılır. Bu öğrencinin eğitim geleceği için önemlidir. Sonrasında yine özel dersler devam ettikçe öğrenci konuları kavradıkça ve yeni konular geldikçe bir ritim kazanır. 


2) Ders Çalışma Verimi Artırılır

Özel ders öğretmenlerinin sağladığı en büyük fayda öğrencinin ev ortamında bir çalışma düzeni oluşturmasını ve periyodik olarak takibi yapılarak verim artışının sağlamasıdır. Öğrenci 2. sınıfta kendi sorumluluklarını daha fazla kavrar ve elde ettiği verimlilikle çocuk çağlarında çevresine ve oyunlarına daha fazla vakit ayırma fırsatı elde eder.


3) Okul Çağında Özgüven Kazandırılır

2. sınıfta verilen özel derslerde öğrencinin okul derslerine takviyeler yapılarak konular pekiştirilir. Çocuk için sonraki konularda da ön çalışmalar yapılır. Bu sayede okul çağının ilk yıllarında öğrenci, okulunda daha fazla özgüvenli olur.


2. Sınıfta Özel Ders Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çocuklar, okul zamanı dışında çalışırken zorlanabilirler. Aslında bu olağandır. Çünkü okul sonrası yorgunluk, arkadaşlarıyla kesintisiz oyun oynama hevesi, varsa arkadaşlarıyla ve öğretmeniyle gün içinde yaşadığı problemler onu etkileyebilir. Onların yanında bulunmalı ve her geçen gün olgunlaşan tavırlarına göre destek olmayı sürdürmeliyiz. Öğrenciyi bir ebeveyn olarak desteklerken onun yetişkinliğe giden yolda uzman eğitimcilerin verdiği özel derslerle hem daha bilinçli hem de daha başarılı ilerlemesini sağlayabilirsiniz.


Özel ders hizmeti alırken dikkat edilecek birkaç konu üzerinde duralım:


1) Öğrenci İçin Doğru Öğretmen Belirlenmeli

2. sınıf öğrencisinin yaşam enerjisini, duygularını, ilgi alanlarını, hazırbulunuşluk ve ön bilgi düzeyini gözeterek onu bir rehber gibi yönlendirebilecek kalitede ve alanında uzman bir eğitimci belirlenmelidir. Buradaki kritik konu: Bu öğretmenin sınıf (ilkokul) öğretmeni olması, doğru ve profesyonel tecrübesi akredite edilmiş olmasıdır. Öğretmenin, uzman olduğu alandaki akademik deneyimleri, iş ahlakı, yeni öğretim metotlarına hakimiyeti, anlatım biçiminin öğrenciye uyumunu sağlaması çok önemlidir. Bu yüzden öğretmen seçerken sadece öğrenci ve sizin istekleriniz dışında mutlaka objektif kararlar alınmalıdır. Sözü gelmişken Classest'ta her öğrenci için akademik ve pedagojik yönden en doğru öğretmenlerle eşleştirme yapıldığını söyleyelim.


2) Verimli Bir Çalışma Düzeni Oluşturulmalı

2. sınıflar için verilen özel derslerin en güzel yanlarından birisi, ilkokulun ilk yıllarından itibaren uzun soluklu çalışma düzeninin oluşturulmasıdır. Bu düzen sayesinde çocuğunuzun istikrarlı bir şekilde başarıya giden yolun çizilmesi gerçekleşecektir. Düzenli çalışma bilincine sahip olan bir 2. sınıf öğrencisinin bilgiyi pekiştirme ve öğrenme süreci daha etkili hale getirecektir.


Classest İle 2. Sınıfta Değerli Bir Eğitim Yolculuğu

Classest olarak öğrencilerimiz için online ortamda nitelikli öğretmenlerle özel dersler sağlıyoruz. Hem ilkokula takviye dersleri hem de yeni nesil sorular üzerinde çalışmalar yaparken her öğrencimiz için şu avantajları sağlarız:


1) Uzman ve Deneyimli Öğretmenlerle Çalışırsınız

Classest, Türkiye'nin en seçkin ilkokul öğretmen topluluğuna sahiptir. Öğrenciler, online ortamda kendi evlerinde nitelikli eğitimlerden en iyi şekilde yararlanabilirler. Classest, her 2. sınıf öğrencisi için yapay zekadan faydalanarak en doğru öğretmenlerle eşleştirir.


2) Kişisel Bir Çalışma Programına Sahip Olursunuz

Classest olarak, ilkokul öğrencilerimizin ihtiyaçlarına ve uygun zamanlarına göre bir çalışma programı hazırlarız. Bu sayede, hem verimli hem de yorucu olmayan bir takviminiz olur.


3) Doğru Ders Materyalleriniz Olur

Classest'taki ilkokul öğretmenleri akredite edilmiş ders materyallerini ve kitapları sizin için derler. Öğretmenler, özel ders süreci içerisinde hem ilerlemenize göre hangi kaynakları seçmenize hem de o kaynaklar üzerinde nasıl çalışacağınıza yardım eder.


4) Doğru Stratejilerle Motivasyonlu Şekilde Çalışırsınız

Classest'ta alanlarında uzman lise öğretmenleri ile 2. sınıfta başarı hedefleriniz ve gelecek okul seviyelerindeki ilerlemesi için doğru bir çalışma stratejisi belirleyebilirsiniz. 


Özetle, Türkiye'nin en seçkin eğitimci topluluğuyla ve sayısız öğrencimizle yazdığımız huzur ve başarı dolu hikayelerimizde size de yer vermek için hazırız.


Okumaya Devam Et
SIKÇA SORULAN SORULAR Bir sorunuz var mı? Genel olarak aldığımız sorulara göz atın.
 • 2. Sınıf Özel Dersi Almalı Mıyım?

  İyi bir ilkokul temeli oluşturmak ve uzun soluklu bir çalışma düzeni oluşturabilmek için özel ders almanızı tavsiye ediyoruz. Okula takviye dersler, ortaokul için ön hazırlık programı ve bursluluk sınavlarına hazırlık programları gibi kapsamlı bir çalışma süreci için farklı seans ve çalışma planlarıyla özel dersi alabilirsiniz. 

 • 2. Sınıf İçin Kaç Saat Özel Ders Almalıyım?

  Okula takviye dersleri için özellikle Matematik ve Türkçe'lerini ayrı ayrı ele almak faydalı olacaktır. Bu derslerden haftada birer seans yeterli olacaktır.

 • 2. Sınıf Özel Ders Fiyatları Ne Kadar?

  2. sınıf özel ders ücretleri diğer sınıf düzeylerine daha uygun fiyatlarla verilir. Classest Türkiye'nin en değerli birçok kuruluşuyla iş birliği yapmaktadır. Bu kuruluşlardan birisinde çalışıyorsanız bağlı olduğunuz çalışan sadakat programlarından indirimlerden yararlanabilirsiniz. Bu kuruluşları "İş ortaklarımız ve referanslarımız" bölümünden inceleyebilirsiniz.

 • 2. Sınıf Özel Dersi Vermek İstiyorum, Nasıl Verebilirim?

  Bunun için sayfamızın alt bölümünde yer alan "Eğitmen Ol" başlıklı bağlantıyı tıklayarak eğitmen başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz Eğitim Koordinasyon Birimi'miz tarafından değerlendirilir ve süreç olumlu ilerlediği takdirde mülakat ve oryantasyon süreçleri ile devam edilmektedir.

Sorunuzun cevabını bulamadınız mı? Farklı sorularınız varsa lütfen Yardım Merkezi'ni ziyaret edin.
BASINDA BİZ Ulusal ve uluslararası basına yansıyanlar.