3. Sınıf Özel Ders
İçin Buradasınız!

Seçkin ilkokul öğretmenlerimiz arasından sizin için belirlenmiş en uygun öğretmenlerle ve çalışma modelleriyle hemen özel ders alın!
Classest - Bir Dersten Fazlası
 • 1.600+ Öğretmen
 • 1M+ Saat Ders
 • 10b+ Öğrenci
 • %98 Başarı
İŞ ORTAKLARIMIZ VE REFERANSLARIMIZ En değerli kuruluşlarla birlikte mutlu yarınlar için el ele veriyoruz.
 • Seçkin öğretmen topluluğu
 • Doğru öğretmenle eşleştirme
 • Kişisel eğitim modeli tasarımı
Seçkin ilkokul öğretmenleri arasından size en uygun öğretmenleri belirliyoruz.
SİZE ÖZEL DERSLER Seçkin ilkokul öğretmenleri arasından size en uygun öğretmenleri belirliyoruz. 3. sınıfta okula takviye dersleri, bursluluk sınavları ve diğer sınavlara hazırlık yolunda nitelikli özel dersler için buradasınız. Çünkü burada Türkiye’nin en seçkin öğretmenlerini bir arada bulabilirsiniz. Sınava hazırlık yolunda planlı ve düzenli olarak size özel eğitim metodlarını belirleyerek ilerleyeceğiz.
SİZİ ARAYABİLİRİZ Numaranızı bırakabilirsiniz.
Size aşağıdaki kurumsal iletişim hattımızdan ulaşacağız:
+90 (850) 255 20 80
KONUMUZ

3. Sınıf Özel Ders

3. sınıf itibariyle okul, ödev, proje çalışmaları öğrenciler için tam anlamıyla alışıldığı unsurlar haline gelir. Bu dönemde öğrenciler, önlerinde üniversiteden mezun olacakları zaman kadar devam bir öğrencilik döneminin beklediğini ve her senenin iyi birikimlerle tamamlanması gerektiğini kavramaya başlarlar. Bu yılda öğrencinin büyükleri olarak düzenli kitap okuma ve düzenli ders çalışma alışkanlıklarını kazanması için destek verilmelidir. İyi bir ilkokul temelinin sağlanması için öğrenciye ders çalışırken, ödev yaparken ve ertesi günkü okula hazırlıkları tamamlarken destek verilmelidir. Bu süreçte öğrencinin sağlam bir akademik temelinin oluşturulması için özel ders desteği alabilirsiniz.


3. Sınıfta Özel Ders Almanın Faydaları

Bir profesyonel eğitimciden alacağınız desteklerle öğrencinin verimli şekilde ilerleme imkanı elde edebilirsiniz.

1) Bireysel Öğrenme Modelleriyle İlerlenir

Biliyoruz ki her çocuğun ilgi alanları ve verimli öğrenme şekilleri birbirinden farklıdır. Bu farklılıklar hem çocuğun karakterini oluşturur hem de yetişkinliğe giden yolda onu güçlü yapan etkenler olur. Bu bakış açısıyla kişiye özel dersler öğrencinin daha verimli ve hızlı öğrenmesi için önemli bir destekleyicidir.

2) Öğrencinin Çalışma Verimi Artar

Özel derslerle öğrenciye bireysel çalışma düzeni oluşturulur ve sürekli takibi yapılır. Okul çağında önemli konulardan birisi olan düzen oluşturma bilinci ile öğrencinin çalışma verimliliği de artar. Düzen ve verimlilik sağlandıktan sonra çocuğun kendisine, arkadaşlarına ve oyunlarına daha fazla vakit ayırma fırsatı elde etmesi sağlanır.

3) Okul Çağında Özgüven Kazandırılır

Özel derslerle 3. sınıfta okul derslerine takviyeler yapılır. Eğer bursluluk sınavlarına katılım gibi bir planınız varsa özel derslerle, bu çalışmalar yapılır. Bu ilerlemede aynı zamanda çocuk için sonraki konularda da ön çalışmalar yapılır. Bu sayede 3. sınıf öğrencisi, okulunda daha fazla özgüvenli olur. Böylece yeni konuları daha hızlı kavrar ve doğru cevaplama alışkanlığı elde eder.


3. Sınıfta Özel Ders Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Okuldan dönen çocuklar için hem okul yorgunluğu hem de çocukların oyun oynama, kendilerine ve arkadaşlarına zaman ayırma hevesi olduğu için evde ders çalışma açısından zorlanabilirler. Bu noktada büyükleri olarak onları iyi anlamak ve zorlandıkları konularda destek olmamız gerekiyor. Okul derslerinde neden isteksiz hissetleri ve neden sık eksik veya hatalı sonuçlar elde ettiklerini öğrenmek için onları kırmadan bilgi almaya çalışmalıyız. Bu noktada eksiklikler gözlemlenerek ders konularında özel ders desteği alabilirsiniz.

Özel ders hizmeti alırken dikkat edilecek birkaç konu üzerinde duralım:

1) Öğrenci İçin Doğru Öğretmen Belirlenmeli

3. sınıf öğrencisinin ilgi duyduğu konuları, verimli öğrenme modellerini, hazırbulunuşluk ve ön bilgi düzeyine göre doğru bir öğretmen belirlemek önemlidir. Buradaki kritik konu: Bu öğretmenin sınıf (ilkokul) öğretmeni olması, doğru ve profesyonel tecrübesinin akredite edilmiş olmasıdır. Öğretmenin, uzman olduğu alandaki akademik deneyimleri, iş ahlakı, yeni öğretim metotlarına hakimiyeti, anlatım biçiminin öğrenciye uyumunu sağlaması çok önemlidir. Bu yüzden öğretmen seçerken sadece öğrenci ve sizin istekleriniz dışında mutlaka objektif kararlar alınmalıdır. Sözü gelmişken Classest'ta her öğrenci için akademik ve pedagojik yönden en doğru öğretmenlerle eşleştirme yapıldığını söyleyelim.

2) Verimli Bir Çalışma Düzeni Oluşturulmalı

Özel dersler veren eğitimcilerin en çok üzerinde durduğu konulardan birisi öğrenciye düzenli çalışma alışkanlığı kazandırılmasıdır. Düzenli çalışma alışkanlığı sayesinde 3. sınıf öğrencisi kendi sorumluluklarının farkında olur ve yapılması gerekenleri zamanında tamamlayarak eğitim hayatını etkileyecek bir güç elde etmiş olur.


Classest'tan 3. Sınıfta Özel Ders Almanın Avantajları

Classest olarak öğrencilerimiz için online ortamda nitelikli öğretmenlerle özel dersler sağlıyoruz. Hem ilkokula takviye dersleri hem de yeni nesil sorular üzerinde çalışmalar yaparken her öğrencimiz için şu avantajları sağlarız:

1) Uzman ve Deneyimli Öğretmenlere Evinizin Konforunda Ulaşırsınız

Classest, Türkiye'nin en seçkin öğretmen topluluğuna sahiptir. Öğrenciler, online ortamda kendi evlerinde nitelikli eğitimlerden en iyi şekilde yararlanabilirler. Classest, her öğrencisi için yapay zekadan faydalanarak en doğru öğretmenlerle eşleştirir.

2) Size Özel Çalışma Programınız Olur

Classest olarak, öğrencilerimiz ihtiyaçlarına ve uygun zamanlarına göre bir çalışma programı hazırlarız. Bu sayede, hem verimli hem de yorucu olmayan bir takviminiz olur.

3) Size Uygun Ders Kaynaklarınız Olur

Classest'taki ilkokul öğretmenleri akredite edilmiş ders materyallerini ve kitapları sizin için derler. Öğretmenler, özel ders süreci içerisinde hem ilerlemenize göre hangi kaynakları seçmenize hem de o kaynaklar üzerinde nasıl çalışacağınıza yardım eder.

4) Doğru Stratejilerle Motivasyonlu Şekilde Çalışırsınız

Classest'ta alanlarında uzman lise öğretmenleri ile 3. sınıfta başarı hedefleriniz ve gelecek okul seviyelerindeki ilerlemesi için doğru bir çalışma stratejisi belirleyebilirsiniz. 


Özetle, Türkiye'nin en seçkin eğitimci topluluğuyla ve sayısız öğrencimizle yazdığımız huzur ve başarı dolu hikayelerimizde size de yer vermek için hazırız.

Okumaya Devam Et
SIKÇA SORULAN SORULAR Bir sorunuz var mı? Genel olarak aldığımız sorulara göz atın.
 • 3. Sınıf Özel Dersi Almalı Mıyım?

  İyi bir ilkokul temeli oluşturmak ve uzun soluklu bir çalışma düzeni oluşturabilmek için özel ders almanızı tavsiye ediyoruz. Okula takviye dersler, ortaokul için ön hazırlık programı ve bursluluk sınavlarına hazırlık programları gibi kapsamlı bir çalışma süreci için farklı seans ve çalışma planlarıyla özel dersi alabilirsiniz. 

 • 3. Sınıf için Kaç Saat Özel Ders Almalıyım?

  Okula takviye dersleri için özellikle Matematik ve Türkçe'lerini ayrı ayrı ele almak faydalı olacaktır. Bu derslerden haftada birer seans yeterli olacaktır. Sınav haftalarında ilave takviye dersi almak isterseniz seans sayılarını artırabilirsiniz.

 • 3. Sınıf Özel Ders Fiyatları Ne Kadar?

  3. sınıf özel ders ücretleri diğer sınıf düzeylerine daha uygun fiyatlarla verilir. Classest Türkiye'nin en değerli birçok kuruluşuyla iş birliği yapmaktadır. Bu kuruluşlardan birisinde çalışıyorsanız bağlı olduğunuz çalışan sadakat programlarından indirimlerden yararlanabilirsiniz. Bu kuruluşları "İş ortaklarımız ve referanslarımız" bölümünden inceleyebilirsiniz.

 • 3. Sınıf Özel Dersi Vermek İstiyorum, Nasıl Verebilirim?

  Bunun için sayfamızın alt bölümünde yer alan "Eğitmen Ol" başlıklı bağlantıyı tıklayarak eğitmen başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz Eğitim Koordinasyon Birimi'miz tarafından değerlendirilir ve süreç olumlu ilerlediği takdirde mülakat ve oryantasyon süreçleri ile devam edilmektedir.

Sorunuzun cevabını bulamadınız mı? Farklı sorularınız varsa lütfen Yardım Merkezi'ni ziyaret edin.
BASINDA BİZ Ulusal ve uluslararası basına yansıyanlar.