Almanca Özel Ders
İçin Buradasınız!

Seçkin Almanca öğretmenleri arasından sizin için belirlenmiş en uygun öğretmenlerle ve çalışma modelleriyle hemen özel ders alın!
Classest - Bir Dersten Fazlası
 • 1.600+ Öğretmen
 • 1M+ Saat Ders
 • 10b+ Öğrenci
 • %98 Başarı
İŞ ORTAKLARIMIZ VE REFERANSLARIMIZ En değerli kuruluşlarla birlikte mutlu yarınlar için el ele veriyoruz.
 • Seçkin öğretmen topluluğu
 • Doğru öğretmenle eşleştirme
 • Kişisel eğitim modeli tasarımı
Seçkin Almanca öğretmenleri arasından size en uygun öğretmeni belirliyoruz.
SİZE ÖZEL ALMANCA DERSLERİ Seçkin Almanca öğretmenleri arasından size en uygun öğretmeni belirliyoruz. Almanca özel dersleri ile okula takviye, bursluluk, konuşma ve uluslararası sınavlara hazırlık çalışmaları için buradasınız. Çünkü burada Türkiye’nin en seçkin öğretmenlerini bir arada bulabilirsiniz. Sınava hazırlık yolunda planlı ve düzenli olarak size özel eğitim metodlarını belirleyerek ilerleyeceğiz.
SİZİ ARAYABİLİRİZ Numaranızı bırakabilirsiniz.
Size aşağıdaki kurumsal iletişim hattımızdan ulaşacağız:
+90 (850) 255 20 80
KONUMUZ

Almanca Özel Ders

Almanca özel ders almak isteyen öğrencilerin öncelikle; konuşma, yazma ve okuma becerilerinin değerlendirilebilmesi için genel seviyelerinin belirlenmesi gerekmektedir. Sonra öğrencinin ihtiyaçlarına göre Almanca özel ders takvimi ve çalışma programı hazırlanmalıdır.


Almanca özel ders almak isteyen öğrenciler için Classest'ta öncelikle konuşma, yazma ve okuma seviyesinin belirlenmesi için bir tanışma dersi yapılır. Bu derste öğrencinin genel seviyesi belirlenir, sonrasında öğrencinin ihtiyaçlarına göre Almanca özel ders takvimi ve çalışma programı hazırlanır.


Almanca Özel Ders Tercihinizi Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

1. Öğretmenin Akademik Tecrübesi

Özel Almanca dersi verecek olan öğretmenin Almanca öğretmenliği alanında eğitimi, deneyimi ve yetkinliğinin olması en önemli kriteriniz olmalıdır. Öğretmenin lisans ve/veya yüksek lisans derecesi olması, Almanca öğretimi konusunda sertifika sahibi olması, yurt dışı deneyiminin olması, önemli birer detaydır.


2. Öğretmenin Derste Kullandığı Materyeller Ve Öğretme Stili

Almanca özel ders aldığınızda öğretmenin birebir Almanca öğretme stilinin öğrencinin öğrenme stiline uygun olması çok önemlidir. Almanca öğretmeninin öğrenci merkezli, öğrenciye uygun kaynak kullanımı ile aktif öğrenmeye dayalı bir öğretim stili benimsemesi, derslerin verimliliğini arttıracaktır.


3. Öğretmenin Ulaşılabilirliği 

Almanca özel ders satın alımı yaparken en başta kendi programınızı ve varsa özel durumunuzu mutlaka paylaşarak planlama yapmanızı öneririz. Sizin istediğiniz gün ve saat diliminde Almanca öğretmeninin ulaşılabilir olması, öğrenme hızınızın ve ders programınızın düzenli bir şekilde ilerlemesi için önemlidir. Almanca öğretmeninin haftanın hangi gün ve saatlerinde ders verebildiğini, dersin saatlik ücretini belirlemeniz sizin için uygun olacaktır.


4.Öğretmenin Hedeflerinizle Uyumu 

Birebir Almanca özel ders alacak olan öğrencinin Almanca öğretmenine kendisini, ihtiyaç ve hedeflerini çok iyi anlatması gerekir. Bununla beraber Almanca öğretmeninin özel ders alacak öğrencinin hedeflerine uygun bir özel ders planı oluşturması ve bu programa uygun dersi uygulaması gerekir. Örneğin, Almanca özel ders alacak öğrenci bir sınava hazırlanıyorsa, Almanca öğretmeninin ilgili sınav müfredatı hakkında bilgi sahibi olması ve bu sınava hazırlık konusunda deneyimli olması, sınav formatını ve soru tarzlarını bilmesi, önemlidir. 


Sizin İçin Doğru Almanca Öğretmen Eşlemesini Nasıl Yapıyoruz?

1. İlk Olarak Özel Ders Başvurusu Yapan Kişilere Ulaşıyoruz.

Classest eğitim koordinasyon birimimiz başvuru yapan kişiyi Almanca özel ders başvurusu için arayıp başvuru teyit eder ve verilen bilgiler dışında başka bir detay olup olmadığını öğrenir. Buna göre Almanca öğretmenlerimiz arasından, öğrencinin ihtiyacına ve profiline en uygun öğretmenimizi eşlemesinde olanlardan randevu eşlemesi ile ücretsiz tanışma dersini organize eder.


2.  Almanca Özel Ders Talep Eden Öğrencinin İhtiyaçlarını Belirliyoruz.

Classest'ın web sitesine geldiğinizde istediğiniz sınıf için veya ihtiyacınız olan hedefinize göre gerekli kriterleri girerek eşleştirme formumuzu doldurmanız gerekmektedir. Bu formda vereceğiniz bilgilerin doğruluğu ve detayları sizin en doğru öğretmenle eşleşmeniz için sistemimizde bir kaynak olacaktır. 


3. Belirlenen Ortak Zamanda Tanışma Dersi Gerçekleşiyor.

İhtiyacı olan öğrenci Almanca öğretmenimiz ile belirlenen zamanda online olarak Classest sistemi üzerinden özel Almanca kursu için tanışma buluşmasını gerçekleştirir. Bu derste bir müfredat işlenmez. Özellikle öğrencinin seviyesini belirlemek üzere bir ders içeriği oluşturulmuştur ve buna göre Almanca özel ders çalışması yapılır. 


4. Tanışma Dersi Sonrası Süreç Nasıl İşliyor?

Almanca özel ders tanışma toplantısı sonrası hedefinize uygun olarak Almanca öğretmenimiz ihtiyacınız olan ders takvimine göre satın alma yapmanız gereken ortalama ders saatini müşteri ilişkileri birimimize bildirecektir. Hemen tanışma dersi sonrası uzmanımız sizinle iletişime geçerek istediğiniz kadar ders satın alması yapmanızı sağlayacaktır. Size özel Almanca kursunun ne kadar verimli olduğunu derslere başladığınız ilk andan itibaren anlayacaksınız.


Classest İle Almanca Özel Ders Alarak Yabancı Dilinizi Geliştirin

Almanca öğretmenliği alanında lisans ve/veya yüksek lisans derecesine sahip, tecrübeli öğretmenlerimiz tarafından, öğrencinin seviyesine uygun müfredatla en verimli programı çıkararak, en kaliteli hizmeti sunmak için Classest ailesi olarak çalışmaya devam ediyoruz.


Bizim İçin Öğrenci - Öğretmen Uyumu ve Memnuniyeti Çok Önemli.

Classest olarak öğrencilerimiz için online ortamda nitelikli öğretmenlerle özel dersler sağlıyoruz. Hem ilkokula takviye dersleri hem de ortaokul ve lisede yeni nesil sorular üzerinde çalışmalar yaparken akademik başarılarını destekleyici bir şekilde öğrencilerimizin yanlarında oluyoruz. 


Sadece erişkinlerin değil aynı zamanda yetişkinlerinde örneğin iş hayatında yeterli Almanca becerilerine sahip olmaları için ilgili yaş grubu için tecrübe sahibi Almanca öğretmenlerimizle her öğrencimiz için şu avantajları sağlıyoruz.


1) Uzman ve Deneyimli Öğretmenlerle Çalışırsınız

Classest, Türkiye'nin en seçkin Almanca öğretmen topluluğuna sahiptir. Öğrenciler, online ortamda kendi evlerinde nitelikli eğitimlerden en iyi şekilde yararlanabilirler. Classest, her Almanca özel ders öğrencisi için yapay zekadan faydalanarak en doğru öğretmenlerle eşleştirme yapar.


2) Kişisel Bir Çalışma Programına Sahip Olursunuz

Classest olarak, Almanca özel ders öğrencilerimizin ihtiyaçlarına ve uygun zamanlarına göre bir çalışma programı hazırlarız. Bu sayede, hem verimli hem de yorucu olmayan bir takviminiz olur.


3) Doğru Ders Materyalleriniz Olur

Classest'taki Almanca öğretmenleri akredite edilmiş ders materyallerini ve kitaplarını sizin için derler. Öğretmenler, birebir ders süreci içerisinde hem ilerlemenize göre hangi kaynakları seçmenize hem de o kaynaklar üzerinde nasıl çalışacağınıza yardım eder.


4) Doğru Stratejilerle Motivasyonlu Şekilde Çalışırsınız

Classest'ta alanlarında uzman Almanca öğretmenleri ile başarı hedefleriniz ve gelecek okul seviyelerindeki ilerlemesi için doğru bir çalışma stratejisi belirleyebilirsiniz. 


Özetle, Türkiye'nin en seçkin eğitimci topluluğuyla ve sayısız öğrencimizle yazdığımız huzur ve başarı dolu hikayelerimizde size de yer vermek için hazırız.


Okumaya Devam Et
SIKÇA SORULAN SORULAR Bir sorunuz var mı? Genel olarak aldığımız sorulara göz atın.
 • Almanca Özel Dersi Almalı Mıyım?

  Yabancı dil eğitimi ciddi bir sorumluluk ve disiplinli çalışma gerektirir.  Özel derslerle hedeflenen dereceler için kişiye özel programlama ve profesyonel desteklerle süreç çok verimli şekilde ilerletilebilir. Bu yüzden iyi bir çalışma disiplini yakalamak adına uzman dokunuşlarla zamanı daha verimli kullanarak özel ders alınmasını tavsiye ediyoruz.

 • Kimlere Almanca Özel Dersi Verilir?

  Almanca dil becerilerini kullanarak belirlediğiniz hedeflere göre özel ders ihtiyacınız değişkenlik gösterecektir. Örneğin dil sınavlarında yeterli puan alabilmek için sınavlara hazırlık programında özel ders alabilirsiniz. Başka bir ülkede yaşamak veya Almanca dilinde konuşma, yazışma becerilerini geliştirmek için ağırlıklı olarak konuşma, yazma ve okuma becerilerinde çalışmalar yapılan bir özel ders programına başvurabilirsiniz.

 • Almanca Dersini Anlamak İçin Kaç Saat Özel Ders Almalıyım?

  Her bireyin kendi ihtiyacına göre süreç değişkenlik gösterebilir. Haftalık en az 3 seans ile sürecinizi başlatıp zaman için de seviyenizin durumuna ve hedefiniz doğrultusunda seanslar yeniden planlanabilir. Size özel planlama için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

 • Almanca Özel Ders Fiyatı Ne Kadar?

  Almanca özel ders fiyatları, eşleştirilen öğretmene ve ihtiyaca göre değişkenlik göstermektedir. Classest Türkiye'nin en değerli birçok kuruluşuyla iş birliği yapmaktadır. Bu kuruluşlardan birisinde çalışıyorsanız bağlı olduğunuz çalışan sadakat programlarından indirimlerden yararlanabilirsiniz. Bu kuruluşları "İş ortaklarımız ve referanslarımız" bölümünden inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için Classest müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

 • Almanca Özel Dersi Vermek İstiyorum, Nasıl Verebilirim?

  Bunun için sayfamızın alt bölümünde yer alan "Eğitmen Ol" başlıklı bağlantıyı tıklayarak eğitmen başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz Eğitim Koordinasyon Birimi'miz tarafından değerlendirilir ve süreç olumlu ilerlediği takdirde mülakat ve oryantasyon süreçleri ile devam edilmektedir.

Sorunuzun cevabını bulamadınız mı? Farklı sorularınız varsa lütfen Yardım Merkezi'ni ziyaret edin.
BASINDA BİZ Ulusal ve uluslararası basına yansıyanlar.