Fransızca Özel Ders
İçin Buradasınız!

Seçkin Fransızca öğretmenlerimiz arasından sizin için belirlenmiş en uygun öğretmenlerle ve çalışma modelleriyle hemen özel ders alın!
Classest - Bir Dersten Fazlası
 • 1.600+ Öğretmen
 • 1M+ Saat Ders
 • 10b+ Öğrenci
 • %98 Başarı
İŞ ORTAKLARIMIZ VE REFERANSLARIMIZ En değerli kuruluşlarla birlikte mutlu yarınlar için el ele veriyoruz.
 • Seçkin öğretmen topluluğu
 • Doğru öğretmenle eşleştirme
 • Kişisel eğitim modeli tasarımı
Seçkin Fransızca öğretmenleri arasından size en uygun öğretmenleri belirliyoruz.
SİZE ÖZEL DERSLER Seçkin Fransızca öğretmenleri arasından size en uygun öğretmenleri belirliyoruz. Fransızca özel dersleri ile okula takviye, bursluluk, konuşma ve uluslararası sınavlara hazırlık çalışmaları için buradasınız. Çünkü burada Türkiye’nin en seçkin öğretmenlerini bir arada bulabilirsiniz. Sınava hazırlık yolunda planlı ve düzenli olarak size özel eğitim metodlarını belirleyerek ilerleyeceğiz.
SİZİ ARAYABİLİRİZ Numaranızı bırakabilirsiniz.
Size aşağıdaki kurumsal iletişim hattımızdan ulaşacağız:
+90 (850) 255 20 80
KONUMUZ

Fransızca Özel Ders

Fransızca öğretmenliği alanında lisans ve/veya yüksek lisans derecesine sahip, tecrübeli öğretmenlerimiz tarafından, öğrencinin seviyesine uygun müfredatla en verimli programı çıkararak, en kaliteli hizmeti sunmak için Classest ailesi olarak çalışmaya devam ediyoruz.


Fransızca özel ders satın almak isteyen kişilerin öncelikle konuşma, yazma ve okuma becerileri için genel bir seviye belirlendikten sonra öğrencinin ihtiyaçlarına göreFransızca özel ders takvimi ve çalışma programı hazırlanacaktır.


Fransızca Özel Ders Tercihinizi Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

1. Öğretmenin Deneyimi Ve Eğitimi

Özel Fransızca dersi vercek olan öğretmenin Fransızca öğretmenliği alanında tecrübeli ve eğitimli olması önemlidir. Öğretmenin lisans ve/veya yüksek lisans derecesi olması, Fransızca öğretimi konusunda sertifika sahibi olması, yurt dışı deneyimi olması, önemli kriterlerdir.


2.Öğretmenin Derste Kullandığı Materyeller Ve Öğretme Stili

Fransızca özel ders satın aldığınızda öğretmenin Fransızca dersini öğretme stilinin öğrencinin öğrenme stiline uygun olması çok önemlidir. Fransızca öğretmeninin öğrenci merkezli, öğrenciye uygun kaynak kullanımı ile aktif öğrenmeye dayalı bir öğretim stili benimsemesi, derslerin verimliliğini artıracaktır.


3. Öğretmenin Ulaşılabilirliği 

Birebir Fransızca özel ders satın alması yaparken en başta kendi programınızı ve varsa özel durumunuzu mutlaka paylaşarak planlama yapmanızı öneririz. Sizin istediğiniz gün ve sat diliminde Fransızca öğretmeninin ulaşılabilir olması, öğrenme hızınızınızın ve ders programınızın düzenli bir şekilde ilerlemesi için önemlidir. Fransızca öğretmeninin haftanın hangi gün ve saatlerinde ders verebildiğini, dersin saatlik ücretini belirlemeniz sizin için uygun olacaktır.


4.Öğretmenin hedeflerinizle uyumu 

Birebir Fransızca özel ders  alacak olan öğrencinin Fransızca öğretmenine kendisini, ihtiyaç ve hedeflerini çok iyi anlatması gerekir. Bununla beraber Fransızca öğretmeninin özel ders alacak öğrencinin hedeflerine uygun bir özel ders planı oluşturması ve bu programa uygun dersi uygulaması gerekir. Örneğin, Özel Fransızca dersi alacak öğrenci bir sınava hazırlanıyorsa, Fransızca öğretmeninin ilgili sınav müfredatı hakkında bilgi sahibi olması ve bu sınava hazırlık konusunda deneyimli olması, sınav formatını ve soru tarzlarını bilmesi, önemlidir. 


Sizin İçin Doğru Fransızca Öğretmen Eşlemesini Nasıl Yapıyoruz?

1. İlk Olarak Fransızca Özel Ders Alacak Olan Öğrencinin İhtiyaçlarını Belirliyoruz.

Classest'ın web sitesine geldiğinizde istediğiniz sınıf için veya ihtiyacınız olan hedefinize göre gerekli kriterleri girerek eşleştirme formumuzu doldurmanız gerekmektedir. Bu forda vereceğiniz bilgilerin doğruluğu ve detayları sizin en doğru öğretmenle eşleşmeniz için sistemimizde bir kaynak olacaktır. 


2. Fransızca Özel Ders Başvurusu Yapan Kişileri Müşteri İlişkileri Birimimiz Telefon İle Arıyor.

Halkla ilişkiler birimimizden uzmanımız başvuru bilgileri olan kişiyi Özel Fransızca kursu başvurusu için telefonla arar ve verilen ilgiler hakkında başka bir detay varsa onları not alır. Buna göre sonrasında öğrencinin ihtiyaçlarına uygun öğretmelerimiz arasındaki uygun kişi eşlemesinde olanlardan randevu eşlemesi ile ücretsiz tanışma dersini organize eder.


3. Belirlenen Ortak Zamanda Tanışma Dersi Gerçekleşiyor.

İhtiyacı olan öğrenci Fransızca öğretmenimiz ile belirlenen zamanda online olarak Classest sistemi üzerinden Fransızca özel ders tanışma buluşmasını gerçekleştirir. Bu derste bir müfredat işlenmez. Özellikle öğrencinin seviyesini belirlemek üzere bir ders içeriği oluşturulmuştur ve buna göre Fransızca özel ders çalışması yapılır. 


4. Tanışma Dersi Sonrası Süreç Nasıl İşliyor?

Birebir Fransızca dersi tanışma toplantısı sonrası hedefinize uygun olarak Fransızca öğretmenimiz ihtiyacınız olan ders takvimine göre satın alma yapmanız gereken ortalama ders saatini müşteri ilişkileri birimimize bildirecektir. Hemen Tanışma dersi sonrası uzmanımız sizinle iletişime geçerek istediğiniz kadar ders satın alması yapmanızı sağlayacaktır.


Classest İle Fransızca Özel Ders Alarak Yabancı Dilinizi Geliştirmek Değerli Bir Eğitim Yolculuğu

Sadece erişkinlerin değil aynı zamanda yetişkinlerinde örneğin iş hayatında yeterli Fransızca becerilerine sahip olmaları için ilgili yaş grubu için tecrübe sahibi Fransızca öğretmenlerimizle her öğrencimiz için şu avantajları sağlıyoruz:


1) Bizim İçin Öğrenci - Öğretmen Uyumu ve Memnuniyeti Çok Önemli.

Classest olarak öğrencilerimiz için online ortamda nitelikli öğretmenlerle özel dersler sağlıyoruz. Hem ilkokula takviye dersleri hem de ortaokul ve lisede yeni nesil sorular üzerinde çalışmalar yaparken akademik başarılarını destekleyici bir şekilde öğrencilerimizin yanlarında oluyoruz. 


2) Uzman ve Deneyimli Öğretmenlerle Çalışırsınız

Classest, Türkiye'nin en seçkin Fransızca öğretmen topluluğuna sahiptir. Öğrenciler, online ortamda kendi evlerinde nitelikli eğitimlerden en iyi şekilde yararlanabilirler. Classest, her Fransızca özel ders öğrencisi için yapay zekadan faydalanarak en doğru öğretmenlerle eşleştirme yapar.


3) Kişisel Bir Çalışma Programına Sahip Olursunuz

Classest olarak, Fransızca özel ders öğrencilerimizin ihtiyaçlarına ve uygun zamanlarına göre bir çalışma programı hazırlarız. Bu sayede, hem verimli hem de yorucu olmayan bir takviminiz olur.


4) Doğru Ders Materyalleriniz Olur

Classest'taki Fransızca öğretmenleri akredide edilmiş ders materyallerini ve kitaplarını sizin için derler. Öğretmenler, özel ders süreci içerisinde hem ilerlemenize göre hangi kaynakları seçmenize hem de o kaynaklar üzerinde nasıl çalışacağınıza yardım eder.


5) Doğru Stratejilerle Motivasyonlu Şekilde Çalışırsınız

Classest'ta alanlarında uzman Fransızca öğretmenleri ile başarı hedefleriniz ve gelecek okul seviyelerindeki ilerlemesi için doğru bir çalışma stratejisi belirleyebilirsiniz. 


Özetle, Türkiye'nin en seçkin eğitimci topluluğuyla ve sayısız öğrencimizle yazdığımız huzur ve başarı dolu hikayelerimizde size de yer vermek için hazırız.

Okumaya Devam Et
SIKÇA SORULAN SORULAR Bir sorunuz var mı? Genel olarak aldığımız sorulara göz atın.
 • Fransızca Özel Ders Almalı Mıyım?

  Bire bir çalışma programlarıyla düzenli bir süreç yönetimi için özel ders alabilirsiniz. Ayrıca okula takviye dersleriyle öğrencinin verimli çalışması sağlanarak gün içerisindeki yoğunluğunu da azaltmak için özel ders alımı faydalı olabilir. Özellikle yabancı dil olarak aldığınız takviye dersler gelecekte kariyeriniz için önemli avantajlar barındıracaktır. Hedeflerinize göre destek dersler almayı mutlaka denemenizi öneririz.

 • Fransızca Dersinde Başarılı Olmak İçin Kaç Saat Özel Ders Almalıyım?

  Her bireyin kendi ihtiyacına göre bu sorunun cevabı değişebilir. Kendi seviyenize göre haftalık ortalama 3 saatlik ders planlaması uzmanlar tarafından önerilmektedir. Mutlaka konuşma , yazma ve okuma becerilerinde egzersizler yapmalısınız. Fransızca telaffuzu ve dil ailesi bakımından Türkçe'den farklı bir dil olduğu için kişinin dile olan yatkınlığına göre daha fazla çalışma saatine ihtiyacı olabilir.

 • Kimlere Fransızca Özel Dersi Verilir?

  Fransızca dil becerilerini kullanarak belirlediğiniz hedeflere göre özel ders ihtiyacınız değişkenlik gösterecektir. Örneğin dil sınavlarında yeterli puan alabilmek için sınavlara hazırlık programında özel ders alabilirsiniz. Başka bir ülkede yaşamak veya Fransızca dilinde konuşma, yazışma becerilerini geliştirmek için ağırlıklı olarak konuşma, yazma ve okuma becerilerinde çalışmalar yapılan bir özel ders programına başvurabilirsiniz.

 • Fransızca Özel Ders Fiyatları Ne Kadar?

  Fransızca özel ders fiyatları, eşleştirilen öğretmene, alınacak ders seviyesine ve ihtiyaca göre değişkenlik göstermektedir. Classest Türkiye'nin en değerli birçok kuruluşuyla iş birliği yapmaktadır. Bu kuruluşlardan birisinde çalışıyorsanız bağlı olduğunuz çalışan sadakat programlarından indirimlerden yararlanabilirsiniz. Bu kuruluşları "İş ortaklarımız ve referanslarımız" bölümünden inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için Classest müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

 • Fransızca Özel Ders Vermek İstiyorum, Nasıl Verebilirim?

  Bunun için sayfamızın alt bölümünde yer alan "Eğitmen Ol" başlıklı bağlantıyı tıklayarak eğitmen başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz Eğitim Koordinasyon Birimi'miz tarafından değerlendirilir ve süreç olumlu ilerlediği takdirde mülakat ve oryantasyon süreçleri ile devam edilmektedir.

Sorunuzun cevabını bulamadınız mı? Farklı sorularınız varsa lütfen Yardım Merkezi'ni ziyaret edin.
BASINDA BİZ Ulusal ve uluslararası basına yansıyanlar.