İngilizce Özel Ders
İçin Buradasınız!

Seçkin İngilizce öğretmenlerimiz arasından sizin için belirlenmiş en uygun öğretmenlerle ve çalışma modelleriyle hemen özel ders alın!
Classest - Bir Dersten Fazlası
 • 1.600+ Öğretmen
 • 1M+ Saat Ders
 • 10b+ Öğrenci
 • %98 Başarı
İŞ ORTAKLARIMIZ VE REFERANSLARIMIZ En değerli kuruluşlarla birlikte mutlu yarınlar için el ele veriyoruz.
 • Seçkin öğretmen topluluğu
 • Doğru öğretmenle eşleştirme
 • Kişisel eğitim modeli tasarımı
Seçkin İngilizce öğretmenleri arasından size en uygun öğretmenleri belirliyoruz.
SİZE ÖZEL DERSLER Seçkin İngilizce öğretmenleri arasından size en uygun öğretmenleri belirliyoruz. İngilizce özel dersleri ile okula takviye, bursluluk, konuşma ve uluslararası sınavlara hazırlık çalışmaları için buradasınız. Çünkü burada Türkiye’nin en seçkin öğretmenlerini bir arada bulabilirsiniz. Sınava hazırlık yolunda planlı ve düzenli olarak size özel eğitim metodlarını belirleyerek ilerleyeceğiz.
SİZİ ARAYABİLİRİZ Numaranızı bırakabilirsiniz.
Size aşağıdaki kurumsal iletişim hattımızdan ulaşacağız:
+90 (850) 255 20 80
KONUMUZ

İngilizce Özel Ders

İngilizce özel ders almak isteyen kişilerin öncelikle konuşma, yazma ve okuma becerileri için genel bir seviye belirlendikten sonra öğrencinin ihtiyaçlarına göre İngilizce özel ders takvimi ve çalışma programı hazırlanacaktır.


İngilizce Özel Ders Tercihinizi Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

1. Öğretmenin Deneyimi Ve Eğitimi

Özel İngilizce dersi verecek olan öğretmenin İngilizce öğretmenliği alanında tecrübeli ve eğitimli olması önemlidir. Öğretmenin lisans ve/veya yüksek lisans derecesi olması, İngilizce öğretimi konusunda sertifika sahibi olması, yurt dışı deneyimi olması, önemli kriterlerdir.

2. Öğretmenin Derste Kullandığı Materyeller Ve Öğretme Stili

İngilizce özel ders aldığınızda öğretmenin birebir İngilizce öğretme stilinin öğrencinin öğrenme stiline uygun olması çok önemlidir. İngilizce öğretmeninin öğrenci merkezli, öğrenciye uygun kaynak kullanımı ile aktif öğrenmeye dayalı bir öğretim stili benimsemesi, derslerin verimliliğini artıracaktır.

3. Öğretmenin Ulaşılabilirliği 

İngilizce özel ders satın alması yaparken en başta kendi programınızı ve varsa özel durumunuzu mutlaka paylaşarak planlama yapmanızı öneririz. Sizin istediğiniz gün ve sat diliminde İngilizce öğretmeninin ulaşılabilir olması, öğrenme hızınızın ve ders programınızın düzenli bir şekilde ilerlemesi için önemlidir. İngilizce öğretmeninin haftanın hangi gün ve saatlerinde ders verebildiğini, dersin saatlik  ücretini belirlemeniz sizin için uygun olacaktır.

4.Öğretmenin Hedeflerinizle Uyumu 

Birebir İngilizce özel ders alacak olan öğrencinin İngilizce öğretmenine kendisini, ihtiyaç ve hedeflerini çok iyi anlatması gerekir. Bununla beraber İngilizce öğretmeninin özel ders alacak öğrencinin hedeflerine uygun bir özel ders planı oluşturması ve bu programa uygun dersi uygulaması gerekir. Örneğin, İngilizce özel ders alacak öğrenci bir sınava hazırlanıyorsa, İngilizce öğretmeninin ilgili sınav müfredatı hakkında bilgi sahibi olması ve bu sınava hazırlık konusunda deneyimli olması, sınav formatını ve soru tarzlarını bilmesi, önemlidir. 


Sizin İçin Doğru İngilizce Öğretmen Eşlemesini Nasıl Yapıyoruz?

1. İlk Olarak İngilizce Özel Ders Alacak Olan Öğrencinin İhtiyaçlarını Belirliyoruz.

Classest'ın web sitesine geldiğinizde istediğiniz sınıf için veya ihtiyacınız olan hedefinize göre gerekli kriterleri girerek eşleştirme formumuzu doldurmanız gerekmektedir. Bu forda vereceğiniz bilgilerin doğruluğu ve detayları sizin en doğru öğretmenle eşleşmeniz için sistemimizde bir kaynak olacaktır. 

2. İngilizce Özel Ders Başvurusu Yapan Kişilere Ulaşıyoruz.

Classest eğitim koordinasyon uzmanımız başvuru bilgileri olan kişiyi İngilizce özel ders başvurusu için telefonla arar ve verilen ilgiler hakkında başka bir detay varsa onları not alır. Buna göre sonrasında öğrencinin ihtiyaçlarına uygun öğretmelerimiz arasındaki uygun kişi eşlemesinde olanlardan randevu eşlemesi ile ücretsiz tanışma dersini organize eder.

3. Belirlenen Ortak Zamanda Tanışma Dersi Gerçekleşiyor.

İhtiyacı olan öğrenci İngilizce öğretmenimiz ile belirlenen zamanda online olarak Classest sistemi üzerinden özel İngilizce kursu için tanışma buluşmasını gerçekleştirir. Bu derste bir müfredat işlenmez. Özellikle öğrencinin seviyesini belirlemek üzere bir ders içeriği oluşturulmuştur ve buna göre İngilizce özel ders çalışması yapılır. 

4. Tanışma Dersi Sonrası Süreç Nasıl İşliyor?

İngilizce özel ders tanışma toplantısı sonrası hedefinize uygun olarak İngilizce öğretmenimiz ihtiyacınız olan ders takvimine göre satın alma yapmanız gereken ortalama ders saatini müşteri ilişkileri birimimize bildirecektir. Hemen tanışma dersi sonrası uzmanımız sizinle iletişime geçerek istediğiniz kadar ders satın alması yapmanızı sağlayacaktır. Size özel İngilizce kursunun ne kadar verimli olduğunu derslere başladığınız ilk andan itibaren anlayacaksınız.


Classest İle İngilizce Özel Ders Alarak Yabancı Dilinizi Geliştirmek Değerli Bir Eğitim Yolculuğu

Bizim İçin Öğrenci - Öğretmen Uyumu ve Memnuniyeti Çok Önemli.

Classest olarak öğrencilerimiz için online ortamda nitelikli öğretmenlerle özel dersler sağlıyoruz. Hem ilkokula takviye dersleri hem de ortaokul ve lisede yeni nesil sorular üzerinde çalışmalar yaparken akademik başarılarını destekleyici bir şekilde öğrencilerimizin yanlarında oluyoruz. Sadece erişkinlerin değil aynı zamanda yetişkinlerinde örneğin iş hayatında yeterli İngilizce becerilerine sahip olmaları için ilgili yaş grubu için tecrübe sahibi İngilizce öğretmenlerimizle  her öğrencimiz için şu avantajları sağlıyoruz;

İngilizce öğretmenliği alanında lisans ve/veya yüksek lisans derecesine sahip, tecrübeli öğretmenlerimiz tarafından, öğrencinin seviyesine uygun müfredatla en verimli programı çıkararak, en kaliteli hizmeti sunmak için Classest ailesi olarak çalışmaya devam ediyoruz.

1) Uzman ve Deneyimli Öğretmenlerle Çalışırsınız

Classest, Türkiye'nin en seçkin İngilizce öğretmen topluluğuna sahiptir. Öğrenciler, online ortamda kendi evlerinde nitelikli eğitimlerden en iyi şekilde yararlanabilirler. Classest, her İngilizce özel ders öğrencisi için yapay zekadan faydalanarak en doğru öğretmenlerle eşleştirme yapar.

2) Kişisel Bir Çalışma Programına Sahip Olursunuz

Classest olarak, İngilizce özel ders öğrencilerimizin ihtiyaçlarına ve uygun zamanlarına göre bir çalışma programı hazırlarız. Bu sayede, hem verimli hem de yorucu olmayan bir takviminiz olur.

3) Doğru Ders Materyalleriniz Olur

Classest'taki İngilizce öğretmenleri akredite edilmiş ders materyallerini ve kitaplarını sizin için derler. Öğretmenler, birebir ders süreci içerisinde hem ilerlemenize göre hangi kaynakları seçmenize hem de o kaynaklar üzerinde nasıl çalışacağınıza yardım eder.

4) Doğru Stratejilerle Motivasyonlu Şekilde Çalışırsınız

Classest'ta alanlarında uzman İngilizce öğretmenleri ile başarı hedefleriniz ve gelecek okul seviyelerindeki ilerlemesi için doğru bir çalışma stratejisi belirleyebilirsiniz. 

Özetle, Türkiye'nin en seçkin eğitimci topluluğuyla ve sayısız öğrencimizle yazdığımız huzur ve başarı dolu hikayelerimizde size de yer vermek için hazırız.

Okumaya Devam Et
SIKÇA SORULAN SORULAR Bir sorunuz var mı? Genel olarak aldığımız sorulara göz atın.
 • İngilizce Özel Dersi Almalı Mıyım?

  Bire bir çalışma programlarıyla düzenli bir süreç yönetimi için özel ders alabilirsiniz. Ayrıca okula takviye dersleriyle öğrencinin verimli çalışması sağlanarak gün içerisindeki yoğunluğunu da azaltmak için özel ders alımı faydalı olabilir.

 • İngilizce Dersinde Anlamak İçin Kaç Saat Özel Ders Almalıyım?

  Her bireyin kendi ihtiyacına göre bu sorunun cevabı değişebilir. Kendi seviyenize göre haftalık ortalama 3 saatlik ders planlaması uzmanlar tarafından önerilmektedir. Mutlaka konuşma, yazma ve okuma becerilerinde egzersizler yapmalısınız.

 • Kimlere İngilizce Özel Dersi Verilir?

  İngilizce dil becerilerini kullanarak belirlediğiniz hedeflere göre özel ders ihtiyacınız değişkenlik gösterecektir. Örneğin dil sınavlarında yeterli puan alabilmek için sınavlara hazırlık programında özel ders alabilirsiniz. Başka bir ülkede yaşamak veya İngilizce dilinde konuşma, yazışma becerilerini geliştirmek için ağırlıklı olarak konuşma, yazma ve okuma becerilerinde çalışmalar yapılan bir özel ders programına başvurabilirsiniz.

 • İngilizce Özel Ders Fiyatları Ne Kadar?

  İngilizce özel ders fiyatları, eşleştirilen öğretmene, alınacak ders seviyesine ve ihtiyaca göre değişkenlik göstermektedir. Classest Türkiye'nin en değerli birçok kuruluşuyla iş birliği yapmaktadır. Bu kuruluşlardan birisinde çalışıyorsanız bağlı olduğunuz çalışan sadakat programlarından indirimlerden yararlanabilirsiniz. Bu kuruluşları "İş ortaklarımız ve referanslarımız" bölümünden inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için Classest müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

 • İngilizce Özel Ders Vermek İstiyorum, Nasıl Verebilirim?

  Bunun için sayfamızın alt bölümünde yer alan "Eğitmen Ol" başlıklı bağlantıyı tıklayarak eğitmen başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz Eğitim Koordinasyon Birimi'miz tarafından değerlendirilir ve süreç olumlu ilerlediği takdirde mülakat ve oryantasyon süreçleri ile devam edilmektedir.

Sorunuzun cevabını bulamadınız mı? Farklı sorularınız varsa lütfen Yardım Merkezi'ni ziyaret edin.
BASINDA BİZ Ulusal ve uluslararası basına yansıyanlar.