Online Özel Ders
İçin Buradasınız!

Seçkin öğretmenler arasından sizin için belirlenmiş en uygun öğretmenlerle ve çalışma modelleriyle hemen özel ders alın!
Classest - Bir Dersten Fazlası
 • 1.600+ Öğretmen
 • 1M+ Saat Ders
 • 10b+ Öğrenci
 • %98 Başarı
İŞ ORTAKLARIMIZ VE REFERANSLARIMIZ En değerli kuruluşlarla birlikte mutlu yarınlar için el ele veriyoruz.
 • Seçkin öğretmen topluluğu
 • Doğru öğretmenle eşleştirme
 • Kişisel eğitim modeli tasarımı
Seçkin öğretmenler arasından size en uygun öğretmenleri belirliyoruz.
SİZE ÖZEL ONLINE DERSLER Seçkin öğretmenler arasından size en uygun öğretmenleri belirliyoruz. Burada Türkiye’nin en seçkin öğretmenlerini bir arada bulabilirsiniz. Ve her branş için bu öğretmen topluluğundan akademik ve pedagojik yönden size en uygun öğretmenleri belirleyip yine size özel eğitim metodlarını uyguluyoruz.
SİZİ ARAYABİLİRİZ Numaranızı bırakabilirsiniz.
Size aşağıdaki kurumsal iletişim hattımızdan ulaşacağız:
+90 (850) 255 20 80
KONUMUZ

Online Özel Ders

Eğitim hayatı, her öğrenci için hem akademik kariyer hem de iş hayatını etkileyen fırsatlara ulaşmayı kolaylaştırır. Öğrencilerin ilgi alanlarının, hedeflerinin ve hayallerinin peşinde daha doğru adımlarla ve daha etkili biçimde ilerleyebilmesi için eğitim son derece kritik bir noktadır. Bu süreçte, birçok öğrenci belirli konularda veya alanlarda ek desteğe ihtiyaç duyabilir. İşte tam da bu noktada özel ders ve online özel ders devreye girer.


Özel Ders Nedir?

Özel ders, bir öğretmenin bir veya birden fazla öğrenciye, bireysel ihtiyaçlar ve öğrenme modellerini göz önünde bulundurarak, belirli bir konuda veya derslerde verdiği özel eğitimdir. 

Özel Dersler Hangi İhtiyaçlar İçin Tercih Edilir?

Özel dersler, genellikle okul derslerine takviye eğitimler verilmesi için veya sınavlara hazırlık çalışmalarının daha verimli hale getirilmesi için tercih edilmektedir.

Özel Dersin Avantajları Nelerdir?

Bireysel İhtiyaçlara Uygunluk: Özel ders, her öğrencinin farklı olduğunu ve farklı modellerde daha verimli öğrenebildiğini kabul eder. Özel ders öğretmeni, ders programını ve öğretim yöntemlerini öğrencinin bireysel ihtiyaçlarına göre esnek biçimde uyarlayabilir.

Eksiklerin Giderilmesi ve Güçlü Olunan Alanların Desteklenmesi: Özel ders, öğrencinin eksik olduğu konularda yoğunlaşarak bu eksiklerin hızlı bir şekilde giderilmesine ve güçlü olduğu alanların desteklenerek verim artışı sağlanmasına yardımcı olur.

Motivasyon Artışı: Öğretmenin öğrencisiyle bire bir olarak ilgilenmesi, öğrencinin başarma motivasyonunu ve özgüvenini artırmasına destek olur.

Sınavlara Hazırlık: Özel ders, öğrencilerin YKS, LGS ve bursluluk sınavlarına hazırlık gibi önemli sınavlara daha düzenli ve verimli bir şekilde hazırlanmalarına yardımcı olur.


Online Özel Ders Nedir?

Online özel ders, internet alt yapısı üzerinden internete bağlanan cihazlarla (bilgisayar, akıllı telefon, tablet, vb) gerçekleşen özel ders biçimidir. Öğretmen ve öğrenci, görüntülü toplantı / arama platformları veya özel online eğitim platformları aracılığıyla iletişim kurar ve ders işler.

Online Özel Dersin Avantajları Nelerdir?

Zaman ve Mekan Esnekliği: Online özel dersler, zaman ve mekan kısıtlamalarını ortadan kaldırır. Öğrenciler, internete bağlanabildikleri her yerden, istedikleri zamanlarda online özel ders alabilirler.

Daha Ekonomik: Online özel ders, geleneksel özel derse göre daha uygun maliyetli olabilir. En başta zaman maliyeti azaltır ve yolculuk maliyetini neredeyse sıfıra indirir.

Teknolojinin Avantajları: Online eğitim platformları, etkileşimli ders içerikleri, sanal tahta, oyunlaştırma araçlarının kullanımı gibi birçok teknolojik avantaj sunar.

Esneklik: Online özel ders, öğrencilerin ve öğretmenlerin ders saatlerini kendi programlarına göre ayarlayabilmelerine olanak sağlar. Bu aynı zamanda öğrencilerin günlük çalışma programlarının da daha verimli olmasını sağlar.

Konfor: Online özel dersler, öğrencilerin ev gibi kendisini rahat hissedebileceği konforlu ortamından nitelikli öğretmenlere erişebilme konforu sağlar.

Classest'ta Online Özel Ders

Geniş Öğretmen Ağı: Classest, alanında uzman ve deneyimli binlerce öğretmene ev sahipliği yapan prestijli bir eğitim topluluğudur. Classest, Türkiye'nin en büyük online eğitim platformlarından biridir. 

Kişiselleştirilmiş eşleştirme:Classest'ta öğrenciler ilgi alanlarına, hedeflerine, öğrenme modellerine göre en uygun öğretmenlerle eşleştirilir. Bu sayede öğrenciler, kendilerini yanlarında daha huzurlu ve motive hissedebileceği nitelikli öğretmenlerden özel ders almanın keyfini varırlar.

Teknik destek avantajları: Classest'ta internet bağlantı sorunları ve bilgisayar temelli teknik aksaklıklar hızlı şekilde tespit edilerek dersin akışı ve kurs sürecinde esnek destekler verilir. Bu sayede öğrencinin alması gereken eğitim desteği eksiksiz biçimde sağlanır.

Yüz yüze eğitimden daha fazlası: Classest'ta her dersin verimliliği analiz edilir. Kurs süresi boyunca verimliliğin önemli ölçüde yüksek seviyede ilerlemesi için destekler verilir. Ayrıca öğrenciler geriye dönük derslerin kaydına kolaylıkla erişebilir. Derslere katılım ve ödev takipleri düzenli anlık ve düzenli olarak yapıldığı için yüz yüze eğitimden daha iyi analizler elde edilir.


Özetle, özel ders ihtiyaçlarınız için Classest'tan alacağınız desteklerle nitelikli bir eğitim hizmeti alırsınız. Classest olarak Türkiye'nin en seçkin eğitimci topluluğuyla ve sayısız öğrencimizle huzurlu biçimde elde ettiğimiz başarılara sizinkini de eklemek için hazırız. Classest'tan online özel ders alarak siz de akademik başarınızı artırabilirsiniz.

Okumaya Devam Et
SIKÇA SORULAN SORULAR Bir sorunuz var mı? Genel olarak aldığımız sorulara göz atın.
 • Classest'ta verilen özel derslerde taahhüt gerekiyor mu?

  Classest'ta verilen özel derslerde ödeme taahhütlü işlem yapılmaz. Kurslarınızı ister haftalık isterseniz aylık ödeme planlarıyla alabilir ve istediğiniz kurstan ayrılabilirsiniz. Ayrılmak istediğinizde sizden işlem ücreti, taahhüt cezası, vs ek kesintiler yapılmaz. 👍

 • Özel ders vermek istiyorum. Ne yapmalıyım?

  Bunun için sayfamızın alt bölümünde yer alan "Eğitmen Ol" başlıklı bağlantıyı tıklayarak eğitmen başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz Eğitim Koordinasyon Birimi'miz tarafından değerlendirilir ve süreç olumlu ilerlediği takdirde mülakat ve oryantasyon süreçleri ile devam edilmektedir.

 • Classest'ta özel dersler ücretli Mi?

  Türkiye'nin en seçkin eğitimcileri olan öğretmenlerimiz, sizin için büyük bir özveriyle canlı olarak eğitim desteği vermektedir. Özel derslerimiz sizin için belirlenen en uygun öğretmenlerden emeklerinin karşılığı olarak uygun fiyatlarla verilir. Her branşta mutlaka ücretsiz bir tanışma dersi yapılmaktadır. Her ders ve branş için ücretler farklılık göstermektedir. Ayrıca öğretmenlere göre de küçük fiyat değişiklikleri olabilmektedir. Bu konuda arama talebi gönderdiğinizde ekibimiz kısa sürede size destek verecektir. ☎️👍

Sorunuzun cevabını bulamadınız mı? Farklı sorularınız varsa lütfen Yardım Merkezi'ni ziyaret edin.
BASINDA BİZ Ulusal ve uluslararası basına yansıyanlar.